Sıkça Sorulan Sorular | Erken Apart Otel | Dalyandaki Eviniz

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dalyan Erken Apart Otel tüm yıl boyunca açıktır. Sadece yaz mevsiminde değil kışın da Dalyan'ın güzelliklerini keşfetmek isteyenlere ev sahipliği yapmaktadır.

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı olan Dalyan sakinliği, tertemiz havası ve eşsiz doğal güzellikleriyle görenleri büyülemektedir. Dalyan’a karayolu ve havayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Birçok turizm merkezine yakınlığı ile bilinen Dalyan İstanbul’a 825 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır ve özel aracınızla ortalama 12 saatte ulaşabilirsiniz.

Ankara’ya 700 kilometre uzaklıkta bulunan Dalyan’a araçla 11 saatte ulaşılabilir. Dalyan-İzmir arası 325 kilometre, Dalyan Muğla arası 78 kilometre, Dalyan - Marmaris arası ise 90 kilometredir.

Özel aracınızla Dalyan’a gelmek için Fethiye, Muğla veya Marmaris yönlerini tercih edebilirsiniz. Ortaca ilçesine 12 kilometre uzaklıkta bulunan Dalyan’a şehirlerarası otobüsler ile de gelebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerden özellikle yaz döneminde Ortaca’ya otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Ortaca Otogarı’na ulaştıktan sonra Dalyan’a 15 dakikalık bir minibüs yolculuğu daha yapmanız gerekmektedir.

Marmaris’ten gelmek isterseniz Köyceğiz otobüslerine binebilir oradan Dalyan’a minibüs ile geçebilirsiniz. Yaz aylarında Marmaris’ten kalkan tekne turları ile Dalyan’ı günübirlik ziyaret edebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Dalyan’a en yakın havalimanıdır. İstanbul ve Ankara’dan direkt uçuş ile ortalama 1,5 saatte ulaşabileceğiniz Dalaman Havalimanı ile Dalyan arası 28 kilometredir. Dalaman Havalimanı’ndan Dalyan’a en kolay ulaşım aracı ise taksiler. Dilerseniz havalimanından araç kiralayabilir ya da transfer hizmeti ile kolay ve zahmetsiz bir şekilde Dalyan’a ulaşım sağlayabilirsiniz